
V ponedeljek, 7. 10., sta si prvič stali v prvenstveni tekmi nasproti namiznoteniški ekipi DSG Sele in NTK Lepena. V ljudski šoli v Selah se je prvi »namiznoteniški derbi čez Šajdo« končal s 7:3 za NTK Lepeno. »Derbi v tretjem razredu je bil prijateljskega značaja, saj se vsi poznamo,« je po tekmi povedal Willi Ošina, ki je dodal, da letos ekipa iz Lepene, ki so jo ustanovili v sezoni 2012/13, nastopa v koroških prvenstvih s štirimi ekipami. Lepenčani igrajo v koroški ligi, podligi, prvem razredu in tretjem razredu. DSG Sele, ki je letos po dvajsetletnem premoru spet začel tekmovati, pa tekmuje v tretjem in drugem razredu. Sekcijski vodja namiznega tenisa v društvu DSG Sele Mirko Oraže pravi, da so nazadnje tekmovali v prvenstvu v sezoni 2003/04.
Iz rubrike Šport preberite tudi