Po skoraj enomesečnem premoru so člani KOŠ Celovec zopet stali na košarkarskem terenu. V drugi zvezni košarkarski ligi so premagali vodečo ekipo vzhodne konference Fürstenfeld Panthers. V dvorani Šentpeter v Celovcu so tekmo začeli bolje gostje iz Štajerske. Po prvem polčasu so vodili z enajstimi točkami prednosti. Pomožni trener Rok Razdevšek, ki je na ta dan nadomeščal Roka Heiligsteina, je očitno v polčasu našel prave besede. Z bučnim navijanjem s tribun in z zbrano igro se je izid tretje četrtine glasil 25:9. Slovenski košarkarji so prevzeli vodstvo, ki ga ta večer niso dali več iz rok. Končni rezultat je bil 75:70 za KOŠ Celovec, ki trenutno zaseda tretje mesto v zahodni konferenci. S tem so na najboljši poti, da se uvrstijo v play-off.