
Ob sončnem vremenu smo se srečali v Centrisu v Šentjanžu v Rožu, kjer smo ob dobri hrani in pijači obujali številne lepe spomine na šolska leta.
Pobudo za srečanje sta dali Katja Sima in Tamara Pinter, vabilu pa se je odzvalo veliko nekdanjih dijakov ter tudi razrednik (8. B razred) Martin Urbajs in Štefan Pinter. Odsotnost je opravičil razrednik Jože Wakounig. Prijetno druženje je že spodbudilo načrte za prihodnja srečanja.
Iz rubrike Po Koroškem preberite tudi