Pred 30 leti so opravili maturo na Slovenski gimnaziji

Minulo soboto, 18. aprila 2026, se je v prijetnem vzdušju zbralo lepo število absolventov Slovenske gimnazije iz leta 1996.
AbsolventiSlovenske gimnazije iz leta 1996

Ob sončnem vremenu smo se srečali v Centrisu v Šentjanžu v Rožu, kjer smo ob dobri hrani in pijači obujali številne lepe spomine na šolska leta.

Pobudo za srečanje sta dali Katja Sima in Tamara Pinter, vabilu pa se je odzvalo veliko nekdanjih dijakov ter tudi razrednik (8. B razred) Martin Urbajs  in Štefan Pinter. Odsotnost je opravičil razrednik Jože Wakounig. Prijetno druženje je že spodbudilo načrte za prihodnja srečanja.

Iz rubrike Po Koroškem preberite tudi