d/m/Y - d/m/Y

mon1

24feb19:00Sele - Selski pust19:00 farni dom, Sele, farni dom

24feb19:00Pliberk - Barillonova poroka19:00 Kulturni dom Pliberk, Velikovška cesta 10, 9150 Pliberk

25feb9:0016:00Tinje - Tečaj obrezovanja sadnega drevja9:00 - 16:00 Dom v Tinjah, Proštijska pot 1, Tinje

25feb14:00Obirsko - Otroški pustni popoldan14:00 gostilna Kovač, Franz Haderlap, Ebriach/Obirsko 150, 9135 Železna Kapla

25feb15:00Škofice - Otroški pust15:00 gostilna Anderwald

27feb8:30Celovec - Prekletstvo zelenih štumfov8:30 Progresni centrum

27feb10:30Celovec - Črna marela10:30 Tischlerjeva dvorana, Mohorjeva hiša, Celovec

27feb11:00Celovec - Metka in Janko11:00 Progresni centrum

27feb18:00Celovec - Pravljice za lahko noč18:00 Progresni centrum

27feb19:30Šentjakob v Rožu - Predstavitev knjige »Rojena na kraju smrti... in preživela«19:30 Šentjakob, Regionalni center

27feb19:30Šmihel - Mit o Pliberku -o zgodovini in aktualnosti ustaškega srečanja na libuškem polju19:30 farna dvorana Šmihel, Šmihel

28feb8:00Celovec - Kurja juhica8:00 Tischlerjeva dvorana, Mohorjeva hiša, Celovec

28feb8:30Celovec - Čakajoč Godota8:30 Progresni centrum

28feb8:30Celovec - Vaje v slogu8:30 Progresni centrum

28feb10:00Celovec - Nataša Konc Lorenzutti: Avtobus ob treh,10:00 knjigarna Haček, Paulitschgasse 5-7, 9020 Celovec

28feb10:30Celovec - BUTALCI10:30 Tischlerjeva dvorana, Mohorjeva hiša, Celovec

28feb11:00Celovec - Čakajoč Godota11:00 Progresni centrum

28feb18:0020:00Tinje - Ecce homo18:00 - 20:00 Dom v Tinjah, Proštijska pot 1, Tinje

28feb19:00Celovec - Marjetka, stran 8919:00 Tischlerjeva dvorana, Mohorjeva hiša, Celovec

28feb19:30Šmihel - Žarek upanja19:30 ljudska šola Šmihel

28feb20:00Pliberk - Senčni teater skupine Ensemble Linde »Schattenreiche Bilderseele« nato koncert skupine »Kernfusion«20:00 Kulturni dom Pliberk, Velikovška cesta 10, 9150 Pliberk

29feb18:00Pliberk - Delavnica18:00 Kulturni dom Pliberk, Velikovška cesta 10, 9150 Pliberk

29feb19:30Obrisko - Od Pliberka do Traberka19:30 gostilna Kovač, Franz Haderlap, Ebriach/Obirsko 150, 9135 Železna Kapla

29feb20:00Pliberk - Improvizacijski teater skupine WiR20:00 Kulturni dom Pliberk, Velikovška cesta 10, 9150 Pliberk

01mar9:00Čemernica nad Svatnami v Rožu 42. zimski pohod na Arihovo peč9:00 Čemernica

01mar11:00Šmihel - Diči, Diča11:00 farna dvorana Šmihel, Šmihel

01mar11:00Dobrla vas - Pravljice za lahko noč11:00 Kulturni dom Dobrla vas, Bleiburgerstr. 6, 9141 Dobrla vas

01mar16:30Kotmara vas - Zaklad na Vesavi16:30 farna dvorana Kotmara vas

01mar18:00Šentjanž - Kitare v nedeljo18:00 k&k Šentjanž, Šentjanž v Rožu 33, 9162 Šentjanž v Rožu

X